بهترین مرکز چاپ هولوگرام ارزان در ایران کجاست؟

چاپ‌های هولوگرافیک بزرگ، مانند مواردی که مهندسین از آنها استفاده می­‌کنند، می­توانند بالغ بر 3000 دلار باشند. زمانی که کامپیوتر شرحیات لازم برای محاسبه ی این مراحل را به دست آورد این نقشه ها در درون دستگاه های عکاسی سنگی (روشی که برای تولید تراشه های کامپیوتری به کارگرفته می شود ) قرار گرفته می شوند. از این دستگاه برای برای کپی برداری در نمونه های هولوگرام نیز استفاده می شود. از مدل باریک نیکل برای چسباندن الگو از قطعه ی لایی به فویل پلاستیکی استفاده می شود. الگوی برجسته شده در درون فویل با لایه ی آلومینیومی و یا هر گونه فلز دیگر همچون طلا یا کروم بسیار باریک انکساری که هولوگرام پراکنشی را به درون هولوگرام انکساری انتقال می دهد، پوشش می دهد.

به طور کلی می توانیم ادعا کنیم که هولوگرام ها را از یک الگوی تداخلی می سازند. این الگوی تداخلی یک الگوی میکروسکوپی است که نقاط روشن و تیره ی خاصی دارد. در واقع این الگو وقتی مجددا تحت تاثیر نوردهی قرار بگیرد، یک تصویر سه بعدی را از شی انعکاس می دهد. نهایتا انتقال الگوی تداخل بر روی یک فیلم، باعث می شود تا یک هولوگرام برجسته به وجود بیاید. به طور کلی می توانیم هولوگرام را یک برچسب معرفی کنیم که این برچسب را با تکنولوژی هولوگرافی تولید می کنند. این برچسب ها که به تمام نگار نیز معروف هستند، این قابلیت را دارند که آپشن های امنیتی و فوق امنیتی مختلفی به آن ها اضافه شود و کاربردی که برایشان تعیین شده، جدی تر و کارایی تر باشد.

این تکنولوژی به نوعی است که با تغییر زاویه‌ دید بیننده، لایه‌هایی که روی هم قرار دارند به رنگ‌های مختلف دیده می‌شوند. اگر به دنبال یک روش موثر جهت افزایش امنیت کارت‌های خود هستید، راه حل بسیار هوشمندانه، استفاده از لمینیت و پوشش‌های هولوگرافی است. در این نوع چاپ با استفاده از لیزر یک تصویر سه بعدی امنیتی تولید می کنند.

لیبل رول

این نوع هولوگرام ها به شدت از نظر جزئیات با نمونه های یکسان خود متفاوت است و امکان هر گونه کپی برداری را ناممکن کرده است. هولوگرام برچسبی برای اطمینان مشتریان از خرید کالای شرکت مورد نظر می باشد و کاربرد فراوانی در دنیای تجارت دارد. طراحی و ساخت هولوگرام امروزه به عنوان یکی از ابزارهای متداول به روش های گوناگونی صورت می گیرد. ما در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را به صورت مختصر در خصوص چگونگی چاپ و ساخت هولوگرام در اختیار شما قرار دهیم؛ با ما تا پایان این متن همراه باشید. آموزش ساخت هولوگرام در خانه بسیار آسانتر از چیزی است که حتی فکرش را می کنید. با استفاده از یک گوشی هوشمند و چند قطعه پلاستیک، شما می توانید یک تصویر دو بعدی را به تصویری سه بعدی تبدیل کنید.

قبل از اینکه ما می خواهیم هولوگرام مان را چاپ کنیم باید کالای خودمان را دقیقا مشخص کنیم. از آنجایی که تکثیر آن‎ها بسیار دشوار می‎باشد می‎توانند با جعل و تقلب مقابله کنند. سپس الگوی بریده شده را روی طلق شیشه ای قرار داده و با ماژیک ۴ بار از روی آن رسم کنید. برای محافظت از نقشه‌ی هولوگرافیک، از رده‌ی محافظ استفاده کنید و اطراف آن را به‌طور محکم بچسبانید. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

هولوگرام را میتوان برچسب امنیتی نامید که بعنوان یک لیبل می تواند تصویری زیبا، سه بعدی و امنیتی را برای اهداف مختلف، برای کسب و کارها به ارمغان بیاورد. چاپ هولوگرام اختصاصی دوبعدی یا سه بعدی ارزان و فوری در تهران اغلب پروسه پیچیده ای از چاپ با تکنولوژی لیزر و پرینت را به همراه دارد . استفاده از هولوگرام بیشتر برای تضمین اصالت محصول و همچنین جلوگیری از باز شدن بسته بندی محصولات استفاده می شود. در صورت تمایل به چاپ هولوگرام باید بدانید که حداقل سفارش برای چاپ هوروگرام 1000 عدد می باشد و می توانید بر روی آن لوگو یا نام مجوعه خود را چاپ نمایید.

ضرورت چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام نباید با چاپ لنتیکولار که قالب متفاوتی دارد و می­توان آن را با تجهیزات ساده‌­تری انجام داد، اشتباه گرفته شود. اگر می خواهید یک کار خلاقانه انجام دهید، پیشنهاد ما به شما ساخت هلوگرام سه بعدی یا همان پروژکتور سه بعدی است. محققان کره ای برای اولین بار در جهان واقعی موفق به ساخت هولوگرام رنگی ۳۶۰ درجه در قالب یک مکعب روبیک شدند. در این مقاله، برخی از رایج ترین سوالات شما عزیزان در مورد چاپ هولوگرام ها را پاسخ خواهیم داد. شما در سفارش اختصاصی هولوگرام یکبار نیاز به طراحی هولوگرام خواهید داشت.

درعکاسی و تمام نگاری از فیلم‌ها و پلیت‌های عکاسی استفاده می‌کنند ولی این امر تقریباً کل وجه اشتراکی است که این دو دارند . ماهیت تصویر اپتیکی که توسط لنز دوربین عکاسی تشکیل می‌گردد را می‌توان به‌راحتی با استفاده از یک مدل ساده هندسی برای رفتار نور به طور نسبتاً دقیقی توصیف کرد. در حالی که در مورد تصویر تمام‌نگاری این کار عملی نمی‌باشد و وجود آن به پراش و تداخل که پدیده هایی موجی هستند، بستگی دارد . برچسب های امنیتی معتبر باید توسط فناوری ها و تجهیزات حرفه ای تولید شوند که قادر است بسیاری از ویژگی های امنیتی را به آنها اضافه کند. این تجهیزات پیشرفته فقط در بهترین مراکز چاپ هولوگرام در ایران یافت می شوند.

فناوری هولوگرافیک امکان نمایش افکت ها یا تصاویر سه بعدی را فراهم می کند. جلوه هولوگرافی سه بعدی را می توان با فلز کردن سطح زیرلایه با یک لایه نازک آلومینیومی و سپس حک کردن الگوهای هولوگرافی بر روی سطح آن به دست آورد. آلومینیوم نور را منحرف می کند و در نتیجه ظاهری سه بعدی و رنگ های متفاوت دارد.

هولوگرام‌ها را نیز می‌توان با مدل‌سازی دو جبهه موج ساخته و جمع کردن آن‌ها با یکدیگرساخت هولوگرام به صورت دیجیتالی، توسط کامپیوتر تولید کرد. سپس تصویر دیجیتالی جبهه موج و بازسازی به‌دست آمده بر روی یک ماسک یا فیلم مناسب چاپ می‌شود و توسط یک منبع مناسب برای بازسازی جبهه موج مورد نظر روشن می‌شود. این نوع طبق نیاز مشتری طراحی و تولید می‌شود و به طور خاص متعلق به سفارش‌دهنده می‌باشد. در این حالت می‌توان هولوگرام را برچسب اطمینان نامید چرا که ویژگی‌های امنیتی همچون گیلوش و میکروتکست (ریزمتن) را در برگرفته و سناریوی امنیتی مد نظر را پیاده‌سازی و اجرا می‌نماید. هولوگرام‌های طرح اختصاصی در سطوح مختلف (تجاری، امنیتی و فوق امنیتی) ارائه می‌شود که با توجه به کاربرد سفارش‌دهنده، طراحی و تولید می‌شود و حتی قابلیت رهگیری و کنترل اصالت پیدا می‌کند.

از این برچسب ها می توان برای اهداف بازاریابی نیز استفاده کرد. به عنوان مثال، اگر با لوازم آرایشی سر و کار دارید، باید به آن ها نیاز داشته باشید. هولوگرام با دادن یک موج دوم (که معمولاً پرتو مرجع نامیده می‌شود) در جبهه قرار یا همان هولوگرافی تکنیکی موج مورد نظر نمی‌شود، در نتیجه یک تداخل، نوع موجی امکان ایجاد نمی‌شود که روی یک محیط فیزیکی ثبت نمی‌شود. هنگامی به عنوان روشی برای تولید که فقط جبهه موج دوم الگوی تداخل را روشن می‌کند، برای ایجاد مجدد جبهه موج اصلی، پراش می‌شود.

شما می توانید این برچسب ها را مطابق با شکل، اندازه و تعداد دلخواهتان به شرکت سیناپکینگ سفارش دهید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. هولوگرام یک فناوری قابل اطمینان است که برای ایمن کردن موارد حساسی مانند برخی محصولات مرتبط با سلامتی و همینطور کارت های اعتباری و گواهینامه رانندگی استفاده می شود. هولوگرام ها باید از مواد اولیه باکیفیتی ساخته شوند که دوام آنها را تضمین می کند.

تداخل سازنده وقتی رخ می‌دهد که هر دو موج به‌طور هم‌فاز نسبت به هم به یک نقطه برسند. تداخل ویرانگر هنگامی اتّفاق می‌افتد که فیزیک امواج غیر فاز باشند. هر چند هر دو این فیزیک امواج که با یکدیگر برخورد می‌کنند با گذشت زمان تغییر می‌کنند.

برندها، به ویژه در صنعت داروسازی و مراقبت های بهداشتی، منابع زیادی را صرف تحقیق و توسعه محصول خود می کنند که تجربه ای غنی و خواص درمانی را برای مشتریان خود فراهم می کند. جعل‌کنندگان بسته ‌بندی مارک ‌ها را تکرار می‌ کنند یا دوباره استفاده می‌ کنند تا محصولاتی با کیفیت پایین ‌تر ارائه کنند. مصرف کنندگان که با بسته بندی های مشابه گمراه می شوند، در صورت استفاده تقلبی از خرید محصولات مارک دار خودداری می کنند. برچسب ‌های امنیتی دستکاری هولوگرافیک که برای بخش داروسازی و مراقبت ‌های بهداشتی مهم است، تکرار بسته‌ بندی را غیرممکن می ‌کند، از تصویر برند محافظت می‌ کند و رضایت و وفاداری مشتری را تضمین می‌ کند. این نوع، دارای نوشته‌های از پیش آماده می‌باشند که در برخی موارد با طرح‌ها و گیلوش‌های منحصر به فرد، نیز تلفیق شده‌اند.

انتقال هولوگرام اصلی از صفحه ی مقاوم در برابر نور به نیکلتکثیر یک تصویر واحد از نیکل به صفحه ی پلاستیکیانتقال تصویر های متعدد از پلاستیک به نیکل. این فرآیند لایی اصلی نامیده می شود.بعد از اینکه لایی اصلی به عنوان یک نمونه ی اصلی برای بازسازی لایی کاری ها به کار گرفته شد از شکل دهی الکتریکی استفاده کنید. اگر تمامی این افکار به واقعیت پیوند شود سپس تحقق رویاهایی همانند تلویزیون هولوگرافی امکان پذیر خواهد شد.

با هولوگرام های سه بعدی مشتریان اطمینان کافی از ایمنی و کیفیت محصولات به دست می آورند. چاپ هولوگرام سه بعدی یا تمام‌نگاری، نمایش هولوگرام روی سطح صاف است که هنگام مشاهده، اثرات سه بعدی ایجاد می­کند. چاپ هولوگرافیک از هولوگرام قدیمی متفاوت است زیرا چاپ برای بدست آوردن جلوه سه بعدی، به هیچ طرح نورپردازی خاصی نیاز ندارد.

  • چاپخانه آلتینای با توجه به سابقه درخشانی که دارد می تواند خدمات زیادی را در زمینه چاپ هولوگرام به شما ارائه کند.
  • مزیت دیگر داشتن هولوگرام های سفارشی این است که از برند شما محافظت بیشتری می کنند.
  • اگر بخواهید یک هولوگرام را ببینید، نیازی نیست از کیف پول‌تان جای دورتری بروید!
  • فیلم ‌های هولوگرافیک را می ‌توان برای بسته ‌بندی ‌های مختلف مانند بسته ‌بندی‌ های هدیه، لمینیت و برچسب ‌های بازاریابی خیره‌ کننده استفاده کرد، زیرا زیبایی ‌شناسی ظریف حسی باکیفیت را القا می ‌کند.
  • همچنین می تواند پیامی برای مشتریان شما باشد تا احساس امنیت را برای آن ها افزایش دهد.

هولوگرافی فرآیندی است که در آن اطلاعات سه بعدی بصری ضبط ،ذخیره و مجددا بازبینی می شود. برخی از برچسب های هولوگرافی در ماشین های بارکد خوان برای اثبات اصل بودن محصول در زمان بازخرید و یا تایید تصادفی محصولات در بازار مورد استفاده قرار می گیرند. این الگوها اطلاعات مرتبط به عمق و ظاهر فوتوگرافی تصویر را بازگشایی می کنند. برای ساخت برچسب های هولوگرامی اصلی به ابزار نوری دقیق، لیزر و مواد خاصی نیاز است. برخی از تصاویر هولوگرامی “مخفی” تنها در شرایط نوری خاصی قابل مشاهده هستند.

برای همین هولوگرام ها را بر روی محصولات تولید شده قرار می دهند تا ضمن ایجاد اطمینان و اصل بودن کالا بتواند در امر بازاریابی و فروش به راحتی کار کنند. از مزایای استفاده از هولوگرام میتوان به جلوگیری از جعل و کلاهبرداری، اصل بودن کالا، جلوه زیبا در بسته بندی کالا، ثبت اطلاعات شخصی بر روی محصول نام ساخت هولوگرام برد. در نظر گرفتن برچسب های هولوگرام سفارشی در محصول و بسته بندی شما می تواند به شما کمک کند در بین رقبای خود متمایز شوید. بسته بندی محصول را در کنار افزایش آگاهی از برند بهبود می بخشد. همچنین یک عنصر منحصر به فرد به محصول شما اضافه می کند که علاوه بر جذابیت بصری، جذابیت آن را افزایش می دهد.

با استانداردهای بالای ساخت، برچسب ها باید بادوام بوده و در برابر هر نوع سایش و پارگی مقاوم باشند. این لیبل ها به دلیل داشتن فاکتور های امنیتی زیاد، جزو پر سفارش ترین ها هستند. چنانچه بخواهید برچسب ها دارای شماره سریال متغیر باشد برای تعداد 10 هزار عدد مبلغ 500 هزار تومان به هزینه سفارش اضافه می گردد. در این مدل از هولوگرام ها، با هدف ایجاد امنیت بیشتر و همچنین مدیریت و کنترل اجناس و مدارک، یک سری شماره ی سریال نیز در طرح هولوگرام ایجاد می کنند. حالا می خواهیم این پدیده را به گونه ای ملموس تر برایتان بیان کنیم.

نوژان گرافیک ، به دلیل بهره ‌گیری از پیشرفته ‌ترین تجهیزات و تکنولوژی های روز، از شرکت‌های به نام در زمینه چاپ و تبلیغات محسوب می‌شود. از جمله فعالیت‌های نوژان گرافیک طراحی، چاپ و تولید انواع هولوگرام اعم از لیبل، پی‌وی سی، نوار هولوگرام نقش برگردان، اسکرچ هولوگرام و …. است که این مهم در بالاترین سطح کیفیت و امنیت و همچنین کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. انواع هولوگرام ها در ابعاد مختلف و همچنین به صورت دایره و یا مستطیل قابل چاپ و ارائه میباشد. اگر بخواهید یک هولوگرام را ببینید، نیازی نیست از کیف پول‌تان جای دورتری بروید! هولوگرام‌ها در تمام کارت‌های اعتباری، راهنمایی رانندگی و کارت‌های شناسایی می‌بینید.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
پرسپولیس، سپهخونرئیس جمهور، مسکن، مدیران بانک، شورای مسکنتورم، قیمت هافرهاد مجیدی، تولیدپرسپولیس، علی ریزو بیرانوندمحمدرضا بهانر، انتخابات، اصولگرایان، جبهه پایداریپردیس های پتروشیمی، تعهدات اجتماعییک خانه در روستا، مصالح ساختمانی، اجاره، مسکن بوشهر09102006753eighty